Diyetisyen Aygül Saraç ile

Splenda Canlı Yayınları

Şekerin zararları, tatlandırıcılar ve diyet ipuçları hakkında merak ettikleriniz mi var? Splenda Türkiye ve diyetisyen Aygül Saraç ile sağlıklı yaşamın sırlarını keşfedin! Sosyal medyada yayınladığımız canlı yayınlarımızın hepsini bu sayfadan erişin, izleyin ve sağlıklı beslenmenin püf noktalarını öğrenin!

Splenda Hakkında Her Şey

26.10.2023

“En nihayetinde her zaman hedefimiz sürdürülebilir sağlıklı beslenme seçimleri yapabilmek.”

– Diyetisyen Aygül Saraç

Şekersiz Beslenme

07.12.2023

“Şeker için “boş kalori” terimi kullanılır. Bunu, motoru olmayan güzel, gösterişli bir arabaya para ödemek gibi düşünün. Güzel görünür, ama sizi bir yere götürmez.”

– Diyetisyen Aygül Saraç

Yeni Yıl Kararları

11.01.2024

“Her şey SMART hedeflerle ilgilidir. – Spesifik, Ölçülebilir, Ulaşılabilir, İlgili ve Zamana Bağlı. “Şekersiz beslenmek” gibi yaygın ama muğlak bir kararı akılcı hale getirelim: “Önümüzdeki ay boyunca haftanın her günü öğle yemeğimde kahvemde şeker yerine Splenda kullanacağım.”

– Diyetisyen Aygül Saraç

Splenda ile Bayramda Beslenme

04.04.2024

“Önemli olan denge ve porsiyon kontrolü aslında. İşin özü her zaman bilinçli beslenmeden geçiyor. Ne yediğimize ve nasıl yediğimize mutlaka odaklanmamız gerekiyor.”

– Diyetisyen Aygül Saraç

Yaklaşan canlı yayınlarımızdan haberdar olmak ve Splenda ile ilgili son gelişmeleri edinmek için bizi takip etmeye devam edin:

Bize sosyal medyadan ulaşın

Bize e-posta gönderin

consumercallcentereu@splenda.com

splenda-urun-100tablet

Splenda Tablet

Splenda Stevia Kristal

Splenda Stevia Tablet

splenda-urun-75g

Splenda Granül

keyboard_arrow_up